UBYTOVÁNÍ

Moderní ubytování v Mladé Boleslavi

Pro naše hosty je připraveno ubytování ve 34 pokojích s celkovou kapacitou 64 lůžek. Vybrat si můžete ubytování v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji. K dispozici máme i jeden apartmán s Jacuzzi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem s 26 českými i zahraničními programy, mini-barem, vysoušečem vlasů a vysokorychlostním bezdrátovým připojení k internetu. Hotel má k dispozici i jeden bezbariérový pokoj. Možnost výběru ubytování je v kuřáckých či nekuřáckých pokojích.

0
JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE
0
DVOULŮŽKOVÝCH POKOJŮ
0
APARTMÁNY

OKOLÍ

Radouč Park – je maloplošné chráněné území ležící v nadmořské výšce 225-240 m n. m. Předmětem ochrany je výskyt travinobylinných a skalních teplomilných společenstev na svazích tvořených vápnitými pískovci a to hlavně ochrana devaterky poléhavé (Fumana procumbens), jejíž přirozený výskyt je ojedinělý na celém území ČR.

Boleslavský hrad – původně dřevěný hrad z 10. století, později přestavěn na kamennou pevnost a v 15. století na hrad pozdně gotický, během třicetileté války pobořen a až po sto letech znovu dostavěn. Za  Josefa II. upraven na vojenská kasárna, která tu byla až do roku 1938. V  jeho interiérech jsou nyní umístěny expozice muzea Mladoboleslavska sestavené z nejhodnotnějších exponátů historických a národopisných sbírek.

Škoda Muzeum – vystavuje na 1800 m² okolo 500 exponátů, včetně 46 automobilů, řady motocyklů a jízdních kol z dlouhé historie firmy Škoda Auto a jejího předchůdce Laurin & Klement. Na podzim 2012 byla otevřená nová rekonstruovaná expozice.

Michalovice – jsou zřícenina hradu nad řekou Jizerou 3 km severozápadně od města Mladá Boleslav. Hrad založený ve druhé polovině 13. století rozvětveným rodem Markvarticů stál na strmém trojúhelníkovém ostrohu v nadmořské výšce 250 m n. m. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR.

CHKO Český ráj – leží necelých třicet kilometrů severovýchodně od Mladé Boleslavi. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami – hrady, zámky, lidovou architekturou.
Hruboskalsko, Prachovské skály, Příhrazské skály, Suché skály, Vranovský hřeben jsou doslova rájem pro horolezce a pěší turisty. Obklopí vás velké množství skalních útvarů, které dávají prostor vaší fantazii.
Český ráj je také místem s velkou koncentrací hradů a zámků. Mezi nejnavštěvovanější patří Kost, Frýdštejn, Valdštejn, zámek Hrubá skála, Hrubý Rohozec, lovecký zámeček Humprecht, či Sychrov.
Český ráj je i rájem pro milovníky cykloturistiky. Fungují cyklobusy, kterými se pohodlně svezete do různých koutů Českého ráje. Pokud nemáte kolo, jsou zde i půjčovny. Mladá Boleslav je tedy ideálním výchozím bodem pro objevování této turisticky velmi atraktivní oblasti.
www.cesky-raj.info

Běžecké trasy na Radouči

STORNO PODMÍNKY

Při zrušení rezervace méně než 24 hodin před nástupem ubytování účtujeme 100% z ceny ubytování. Při neobsazení objednaného ubytování účtujeme 100% z ceny ubytování.

KDE NÁS NAJDETE

Hotel PLAZA

Hotel PLAZA se nachází v klidné části města Mladá Boleslav, v sousedství přírodní památky Radouč. Hotel sídlí jen pár minut od servisního tréninkového centra a automobilového závodu Škoda Auto.